Dil/Language:

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Ranel'e hoşgeldiniz!

İhtiyacınız olan etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu çözümlerimizden yararlanın:

Ranel, 1971 yılından beri sektöründe yurt dışı ve yurt içinde çeşitli başarılara imza atmış bir neslin ikinci jenerasyonu olarak 2010 yılında, Genel Müdürümüz Ramazan Ergün liderliğinde kurulmuştur.

Profesyonel el aletleri sektörüne giren ilk firmalar arasında bulunan firmamız, sektörün tüm yeniliklerini takip etmekte ve her geçen gün portföyünü genişletmektedir. 

2017 yılında ise Şafaksan A.Ş. Profesyonel El Aletleri'nin üretimini üstlenen firmamız, aynı zamanda bu markanın genel satıcısı olarak hizmet vermektedir.

Yeni ürünler, tasarım modeller ve üretimini gerçekleştirdiğimiz yerli profesyonel el aletlerimiz ile gelişimi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

İhtiyaçlarınızı analiz edip, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya koymaktayız.

Başarıyla tamamladığımız her bir proje gibi, sizin için de profesyonel el aletleri ile ihtiyacınıza cevap verebilecek çözümler üretmek niyetindeyiz...

Tecrübe ile modern hizmet anlayışının bir arada olduğu şirketimizle ticari ilişkilerde bulunmak ya da faaliyet alanlarımıza ilişkin teknik destek almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz!

 

 


 ^